Technický seminár pre členov ITF TAEKWON-DO SLOVAKIA

Dňa 15. novembra 2014 sa uskutoční technický seminár pre členov ITF TAEKWON-DO SLOVAKIA pod vedením majstra MUDr. Matiullaha Karwandgara, držiteľa 7. Danu Taekwondo ITF.

Miesto konania: ZŠ Dudova 2 (vchod od tenisových kurtov)
Kedy: 15.novembra 2014 od 8.00

Technický seminár je pre všetky technické stupne povinný.

Poprosíme trénerov klubov aby nahlásili počet žiakov na seminár kvôli miestu v hale.

Rozhodcovský seminár je naplánovaný tiež na 15. novembra 2014 od 13.00 a je určený len pre držiteľov 1.Danu a vyššie.

Share to Facebook
Share to Google Plus

Otvorenie sezóny v Dunajskej Lužnej 2014/2015

Otvorenie sezóny v Dunajskej Lužnej sa začne exhibičným vystúpením 2. septembra 2014 (utorok) o 18.00 v Dome Kultúry Dunajská Lužná. Žiaci klubu nech si prinesú dobok, budeme cvičiť spoločne.

Tréningy budú v časoch utorok a piatok, špeciálne tréningy pre deti budú od 18.00 do 19.00, tréningy pre dospelých budú od 19.00 do 20.30.

Share to Facebook
Share to Google Plus

XVI. Letní soustředení školy Taekwon-Do Club BRNO ITF

XVI. Letní soustředení školy Taekwon-Do Club BRNO ITF

A je to tady….
rok se s rokem sešel a máme tady další letní soustředění naší školy. Letos už po 16. se členové brněnské školy a další přátelé z ostatních oddílů ČR a Slovenska se sejdou v obci Suchý – penzion Athéna, kde bude pořádná makačka, super soutěže, srandy kopec a zábava, ale hlavně dobrá parta Nebude také chybět několik VIP hostů z různých stylů bojových umění nejen z ČR !!!
Už se těším až vás zase všechny uvidím
nezapomeňte se včas nahlásit …

Termín

Propozicie
http://www.tkdbrno.cz/dokumenty/soustredeni/propozice_soustredeni_2014.pdf

Kontakt
Hlavní trenér
Libor Macháň V. dan
Mobil: +420 602 756 704
E-mail: l.machan@volny.cz

Share to Facebook
Share to Google Plus

ITF SLOVAK OPEN 2014

V mene ITF TAEKWON-DO SLOVAKIA Vás srdečne pozývam
na ITF SLOVAK OPEN 2014, ktoré sa budú konať v Pezinku.

Dátum: 17.05.2014 /sobota/

Miesto: Športová hala JUDO klubu PEZINOK, Ul. 1. mája 29/A, 902 01 Pezinok
Hlavný rozhodca: Brian LURIE, IV.DAN, Degree Black Belt

Vyplnené prihlášky zasielajte na brian.lurie@gmail.com najneskôr do 10.05.2014

Pozvanka a propozicie ITF SLOVAK OPEN 2014
Prehlasenie ITF SLOVAK OPEN 2014
Prihlaska ITF SLOVAK OPEN 2014

Share to Facebook
Share to Google Plus

Tréningy DUNAJSKÁ LUŽNÁ 2013/2014

Tréningy v Dunajskej Lužnej začínajú 3.9.2013 o 18.00 exhibičným vystúpením majstrov TAEKWONDO. Exhibičné vystúpenie je ZDARMA pre všetkých. Tešíme sa na Vás

Rozpis tréningov – Dunajská Lužná

špeciálne tréningy pre deti
utorok 18.00 – 19.00
piatok 18.00 – 19.00

tréningy pre dospelých
utorok 19.00 – 20.30
piatok 19.00 – 20.30

Share to Facebook
Share to Google Plus

VIVA LA ESPAŇA 2013

Nemali sme sa vraciať bez medailí, tak sme túto misiu úspešne dokončili. Netreba viac písať, zoznam bude dlhý až priam nekonečný.
barcelona_me_2013

Euro Gup Cup (color belts champiosnhip)
Filip MURGÁČ
2.miesto – Technické zostavy
3.miesto – Sparing

European Championship (black belts)
Juniori:
Richard BERECZ
2.miesto – Špeciálne techniky
3.miesto – Sparing

Jakub HANULIAK
2.miesto – Power

Dávid IVÁN
1.miesto – Power
2.miesto – Sparing

Erik ZELMAN
1.miesto – Špeciálne techniky
2.miesto – Sparing

Tomáš ŽILAVÝ
3.miesto – Sparing

Seniorky:

Natália VARGOVÁ
2.miesto – Špeciálne techniky

Natália GRMANOVÁ
1.miesto – Power
3.miesto – Sparing

Soňa KONTSEKOVÁ
3.miesto – Špeciálne techniky

Martina VALENTOVÁ
2.miesto – Power
3.miesto – Sparing

Seniori:
Brahim ALIJAJ
3.miesto – Sparing

Martin MURGÁČ
2.miesto – Sparing

Juniori team
1.miesto – Špeciálne techniky
3.miesto – Power
3.miesto – Sparing

Seniorky team
1.miesto – Špeciálne techniky
1.miesto – Power
3.miesto – Sparing

Seniori team
3.miesto – Sparing
3.miesto – Technické zostavy
3.miesto – Power
3.miesto – Špeciálne techniky
——————————————————————————
Tréner reprezentácie: MUDr. Matiullah KARWANDGAR, VII.DAN
Kapitán reprezentácie: Brian LURIE, III.DAN

Detský team:
Filip MURGÁČ

Juniori team:
Ľubomír ZÁVODNÝ, Richard BERECZ, Armend ALIJAJ, Jakub HANULIAK, Dávid IVÁN, Erik ZELMAN, Tomáš ŽILAVÝ

Seniori team:
Brian LURIE, Brahim ALIJAJ, Martin MURGÁČ, Dávid BARÁTH, Tibor LABUDA, Miloslav JURÍK, Marek HUDEK

Seniorky team:
Natália VARGOVÁ, Natália GRMANOVÁ, Martina VALENTOVÁ, Soňa KONTSEKOVÁ

Bilancia
6 zlatých
7 strieborných
14 bronzových

27 cenných kovov prišlo na Slovensko dňa 15. júla 12.20 CET, gratulujem

Share to Facebook
Share to Google Plus